всі категорії
EN
О компании

Головна> О компании

профіль компанії

Подивіться на свою кімнату. Все, що ви бачите, побудовано по всьому світу: Китай, В’єтнам, Італія....

Ми пов’язані як ніколи, але наша здатність транспортувати, зберігати та торгувати товарами залишається фрагментованою. Одне постачання займає до 30 компаній, кожна зі своїми системами та процесами.

Технологія Інтернету речей добре розвинена в 21 столітті, однак існує дуже погана інформація про логістичну торгівлю, коли люди навіть не можуть знати, де знаходяться товари, перш ніж вони нарешті прибудуть.

Проте програмне забезпечення для чату настільки потужне в мережі 5G, що експедитор дуже часто не отримує відповідей тижнями навіть місяцями.

FriendShip спрощує глобальний бізнес, залучаючи всіх до ланцюга постачання, розміщуючи все на платформі. Наступає новий стандарт світової торгівлі! Один клік, одна посилка, єдиний світ!

FriendShip — це міжнародна вантажна компанія, заснована в 2013 році зі штаб-квартирою в Шеньчжені, з філіями в Гуанчжоу, Шанхаї, Нінбо, Іу, Сямень, Циндао, Чанша, Гонконг, США, Велика Британія. Він інтегрує морські, повітряні, залізничні та міжнародні експрес-доставку, зберігання.

Після багатьох років розвитку FriendShip став провідним світовим постачальником логістичних послуг і десяткою найбільших транспортно-експедиційних компаній Китаю. FriendShip підтримує розробку продукту, орієнтовану на користувача, орієнтовану на попит, починаючи від сценаріїв застосування клієнта, виявляючи різні вимоги та персоналізовані потреби, оптимізуючи систему та якість обслуговування. У той же час, він використовує технології для розширення можливостей інноваційних продуктів, рішень для логістики та надання клієнтам інтелектуальних рішень для ланцюжків поставок, які охоплюють кілька галузей і різні сценарії.

Вона прагне надавати клієнтам високоякісні, універсальні стандартизовані інтелектуальні міжнародні логістичні рішення високого рівня обслуговування та високих стандартів.

Його професійна міжнародна команда логістів дбає про вас, піклуючись про кожну посилку.
Його логістична платформа та інтелектуальний склад представляють FriendShip Tech, спрощуючи та прискорюючи процес доставки, гіалінізуючи інформацію про відправлення.

Зараз багато компаній, які входять до рейтингу World Fortune 500, обирають FriendShip, зокрема Midea та Xiaomi. І багато малих підприємств є прихильниками FriendShip, що спонукає нас ставати кращими.

(Компанії всіх розмірів — від нових брендів до Fortune 500 — використовували технологію FriendShip, щоб перемістити майже 10 мільярдів доларів США товарів у 102 країни у 2021 році.)

У FriendShip ми прагнемо робити більше, щоб допомогти глобальним друзям спростити їхній бізнес. Йдеться про використання потужності нашої світової мережі, щоб впливати на мінливий світ.

Глобальний бізнес макет

Клієнти

Вони використовують FriendShip International

партнери